6 100 грн
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Рівень шуму | 43,9 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V / 50 Hz |
| Рівень шуму | 43,9 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 12 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 60 місяців |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 В/ 50 Гц |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 24,0/32,3 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 30 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 30 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 30 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Рівень шуму | 26-36 дБа |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Рівень шуму | 26-36 дБа |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Рівень шуму | 26-36 дБа |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Рівень шуму | 26-36 дБа |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 90 мм |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 315 мм |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 31 дБа |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Тип вентилятора | Осьовий |
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник