8 545 грн
9 840 грн
| Рівень шуму | 30/22 дБ |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 75 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Немає |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26.5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 29,4 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 25,9-33,4 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Діаметр під'єднання, мм | 93 мм |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Рівень шуму | 28,7/37,0 дБа |
| Зворотний клапан | Немає |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 28,7/37,0 дБа |
| Зворотний клапан | Немає |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 20,8/26,9 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 20,8/26,9 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Рівень шуму | 24 дБ, 32 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 32 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Рівень шуму | 25 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 25/30 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 25/30 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 25/30 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 20-32 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 20-32 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 20-32 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 20-32 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 20-32 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 20-32 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 20-32 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 39,1 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник