| Колір | Champagne |
| Вага | 11.9 кг |
| Потужність | 57 Вт |
| Площа приміщення | 40 м2 |
| Тип управління | Сенсорний |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Колір | Чорний |
| Вага | 8,6 кг |
| Тип управління | Сенсорний |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Дата оновлення каталогу | 27.05.2026 |
| Ціна на найдешевші Побутові осушувачі повітря Panasonic | 26 999 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 13 499 грн |
| Ціна на найдорожчі Побутові осушувачі повітря Panasonic | 26 999 грн |
| Кількість товарів в категорії | 2 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії побутові осушувачі повітря Panasonic починається з 26 999 грн Найдорожче обладнання коштує 26 999 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії побутові осушувачі повітря Panasonic:
Ми пропонуємо побутові осушувачі повітря Panasonic виробництва Китай.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник