| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 12 |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Рівень шуму | 46-55 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр під'єднання, мм | 90 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 12 |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 33 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 35 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 40 дБа |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Рівень шуму | 46 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Рівень шуму | 46 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Рівень шуму | 46-55 дБ |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26.5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 33 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 40 дБа |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 180 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 35 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 36 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Рівень шуму | 35 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 38/46 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 32/42 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 45 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100/80 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 34/46 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 20-32 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 43/51 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 33/41 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 12 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
У магазині кліматичної техніки Альтер Ейр ви можете купити Вентилятори для кухні Soler&Palau з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі налічується 69 моделей зарубіжних і вітчизняних виробників (станом на 01.04.2026). Ви можете використовувати зручну систему фільтрації і сортування, щоб підібрати потрібний товар. Також рекомендуємо звернути увагу на корисну інформацію на сторінках товарів в розділі Вентилятори для кухні Soler&Palau: відгуки, фото, характеристики, опис. Пропонуємо ознайомитися з основними даними про товари розділу в наведеній нижче таблиці.
| Дата оновлення каталогу | 01.04.2026 |
| Ціна на найдешевші Вентилятори для кухні Soler&Palau | 2 439 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 5 866 грн |
| Ціна на найдорожчі Вентилятори для кухні Soler&Palau | 16 260 грн |
| Кількість товарів в категорії | 69 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії вентилятори для кухні Soler&Palau починається з 2 439 грн Найдорожче обладнання коштує 16 260 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії вентилятори для кухні Soler&Palau:
Ми пропонуємо вентилятори для кухні Soler&Palau виробництва Іспанія.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник