| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 12 |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Рівень шуму | 46-55 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр під'єднання, мм | 90 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 12 |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 33 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Зворотний клапан | Немає |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Зворотний клапан | Додаткова опція |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Зворотний клапан | Додаткова опція |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 35 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 40 дБа |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Рівень шуму | 46 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Рівень шуму | 46 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Рівень шуму | 46-55 дБ |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26.5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 33 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 40 дБа |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 180 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 35 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 36 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Рівень шуму | 35 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 38/46 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 32/42 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 45 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100/80 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 34/46 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 20-32 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
Ціна на товари з категорії кухонні витяжні вентилятори починається з 910 грн Найдорожче обладнання коштує 110 317 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії кухонні витяжні вентилятори:
Ми пропонуємо кухонні витяжні вентилятори таких брендів: Soler&Palau, Vortice, Awenta та інші.
Ми пропонуємо кухонні витяжні вентилятори виробництва Іспанія, Італія, Німеччина та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник