| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 |
| Вага | 35 кг |
| Споживана потужність | 0,75 Вт |
| Подача | 1 л/мин |
| Напор | 100 атм |
| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 |
| Вага | 18 кг |
| Споживана потужність | 0,75 Вт |
| Подача | 1 л/мин |
| Напор | 100 атм |
| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 |
| Вага | 18 кг |
| Споживана потужність | 0,75 Вт |
| Подача | 1 л/мин |
| Напор | 100 атм |
| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 |
| Вага | 20 кг |
| Споживана потужність | 1,5 Вт |
| Подача | 1 л/мин |
| Напор | 100 атм |
| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 |
| Вага | 14,7 кг |
| Споживана потужність | 0,5 Вт |
| Подача | 0,2-1 л/мин |
| Напор | 85 атм |
| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 |
| Вага | 27 кг |
| Споживана потужність | 0,75 Вт |
| Подача | 1 л/мин |
| Напор | 100 атм |
| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 |
| Вага | 15 кг |
| Споживана потужність | 0,75 Вт |
| Подача | 1 л/мин |
| Напор | 70 атм |
| Дата оновлення каталогу | 22.05.2026 |
| Ціна на найдешевші Насоси набірних систем туманоутворення MGF | 122 219 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 134 574 грн |
| Ціна на найдорожчі Насоси набірних систем туманоутворення MGF | 326 759 грн |
| Кількість товарів в категорії | 7 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії насоси набірних систем туманоутворення MGF починається з 122 219 грн Найдорожче обладнання коштує 326 759 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії насоси набірних систем туманоутворення MGF:
Ми пропонуємо насоси набірних систем туманоутворення MGF виробництва Італія.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник