| Розміри | 809х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 959х433х455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 523х1327х318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 904х342х355 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 406х372х257 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x435x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 750x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 559х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 726x385x385 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 440x455x594 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 845x523x318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1000x435x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 560х1010х575 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 579х340х340 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 595х480х490 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 573х450х480 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 1026х433х455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 968х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1050х520х550 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 350х520х350 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 450х480х748 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 450х543х480 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 588х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1155x513x530 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямой |
| Розміри | 585х470х486 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 595х440х467 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 860х470х250 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців гарантії на електричні елементи + 36 місяців на бак |
| Розміри | 1145 х 542 х 306 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 726x385x405 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 600х500х470 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 813x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 328х227х234 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 523х1112х318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1205х386х412 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 971x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
Ціна на товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі) починається з 3 999 грн Найдорожче обладнання коштує 87 533 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі):
Ми пропонуємо електричні бойлери (водонагрівачі) таких брендів: Atlantic, Drazice, Vogel Flug та інші.
Ми пропонуємо електричні бойлери (водонагрівачі) виробництва Китай, Україна, Чехія та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник