| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Теплопродуктивність | 3,2 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 38 кг |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 24 |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Вага зовнішнього блоку | 29 кг |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,64 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 2,87 кВт |
| Країна-виробник | Японія |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Вага зовнішнього блоку | 38 кг |
| Тип кондиціонера | Підлогові |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 3,4 кВт |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 30 м2 |
| Холодоагент | R410A |
| Вага зовнішнього блоку | 38 кг |
| Тип кондиціонера | Касетні |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,55 кВт |
| Тип управління | Пульт настінний |
| Теплопродуктивність | 3,45 кВт |
| Колір | Срібний |
| Країна-виробник | Тайланд |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Теплопродуктивність | 3,2 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 12 |
| Площа приміщення | 30 м2 |
| Теплопродуктивність | 3,2 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 32 кг |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Країна-виробник | Японія |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 12 |
| Вага зовнішнього блоку | 32 кг |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Країна-виробник | Японія |
| Холодопродуктивність | 2 кВт |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 2,7 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Тайланд |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Теплопродуктивність | 3,5 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 |
| Вага зовнішнього блоку | 53 кг |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,05 кВт |
| Площа приміщення | 5-15 м2 |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 2,05 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 |
| Вага зовнішнього блоку | 55 кг |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,63 кВт |
| Площа приміщення | 15-25 м2 |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 2,78 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,05 кВт |
| Площа приміщення | 5-15 м2 |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 2,05 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Гарантія | 36 |
| Вага зовнішнього блоку | 22,5 кг |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,1 кВт |
| Площа приміщення | 5-15 м2 |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 2,1 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Гарантія | 36 |
| Вага зовнішнього блоку | 29 кг |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,65 кВт |
| Площа приміщення | 15-25 м2 |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 2,89 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Гарантія | 36 |
| Теплопродуктивність | 3,4 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 34 кг |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Площа приміщення | 15-25 м2 |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 |
| Холодоагент | R410A |
| Вага зовнішнього блоку | 34 кг |
| Тип кондиціонера | Підлогові |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 3.4 кВт |
Ціна на товари з категорії кондиціонери 2 кВт починається з 10 652 грн Найдорожче обладнання коштує 156 357 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії кондиціонери 2 кВт:
Ми пропонуємо кондиціонери 2 кВт таких брендів: Cooper&Hunter, Daikin, Mitsubishi Electric та інші.
Ми пропонуємо кондиціонери 2 кВт виробництва Китай, Японія, Таїланд та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник