Ціна за запитом
| Площа приміщення | 35 м² |
| Холодоагент | R-410A |
| Типорозмір | 22 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Білий |
| Теплопродуктивність | 4 кВт |
| Спосіб установки | Канальный |
| Холодопродуктивність | 3,5 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi (опція), Настінний пульт (опція), Пульт ДК |
| Країна-виробник | США |
| Холодоагент | R-410A |
| Типорозмір | 50 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Білий |
| Площа приміщення | 170 м² |
| Спосіб установки | Канальний |
| Холодопродуктивність | 15,60 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi (опція), Настінний пульт (опція), Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 17,00 кВт |
| Країна-виробник | США |
| Холодоагент | R-410A |
| Типорозмір | 50 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Білий |
| Площа приміщення | 150 м² |
| Спосіб установки | Канальний |
| Холодопродуктивність | 14,00 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi (опція), Настінний пульт (опція), Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 15,00 кВт |
| Країна-виробник | США |
| Площа приміщення | 75 м² |
| Холодоагент | R-410A |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Білий |
| Типорозмір | 30 BTU |
| Спосіб установки | Канальний |
| Холодопродуктивність | 10,00 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi (опція), Настінний пульт (опція), Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 11 кВт |
| Країна-виробник | США |
| Площа приміщення | 70 м² |
| Холодоагент | R-410A |
| Гарантія | 24 місяці |
| Типорозмір | 30 BTU |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Холодопродуктивність | 7,00 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi (опція), Настінний пульт (опція), Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 7,50 кВт |
| Країна-виробник | США |
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник