| Діаметр під'єднання, мм | 200 мм |
| Рівень шуму | 64 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 315 мм |
| Рівень шуму | 65 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 280 мм |
| Рівень шуму | 63 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 мм |
| Рівень шуму | 62 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 250 мм |
| Рівень шуму | 68 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 мм |
| Рівень шуму | 69 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 160 мм |
| Рівень шуму | 67 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 160 мм |
| Рівень шуму | 58 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Рівень шуму | 68 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Рівень шуму | 57 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Рівень шуму | 59 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 250 мм |
| Рівень шуму | 61...75 дБ |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 мм |
| Рівень шуму | 59...72 дБ |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 160 мм |
| Рівень шуму | 57...66 дБ |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Рівень шуму | 57...69 дБ |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 250 мм |
| Рівень шуму | 70 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 560 мм |
| Рівень шуму | 82 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 500 мм |
| Рівень шуму | 76 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 450 мм |
| Рівень шуму | 74 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 400 мм |
| Рівень шуму | 65 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 355 мм |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 355 мм |
| Рівень шуму | 55 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 315 мм |
| Рівень шуму | 68 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 315 мм |
| Рівень шуму | 64 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 280 мм |
| Рівень шуму | 64 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 250 мм |
| Рівень шуму | 58 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 250 мм |
| Рівень шуму | 59 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 710 мм |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Рівень шуму | 90 дБа |
| Діаметр під'єднання, мм | 630 мм |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Рівень шуму | 86 дБа |
| Діаметр під'єднання, мм | 560 мм |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Рівень шуму | 89 дБа |
| Діаметр під'єднання, мм | 500 мм |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Рівень шуму | 87 дБа |
| Діаметр під'єднання, мм | 450 мм |
| Рівень шуму | 89 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 400 мм |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Рівень шуму | 84 дБа |
| Діаметр під'єднання, мм | 710 мм |
| Рівень шуму | 92 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 400 мм |
| Рівень шуму | 86 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
У магазині кліматичної техніки Альтер Ейр ви можете купити Витяжні вентилятори Ruck з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі налічується 43 моделей зарубіжних і вітчизняних виробників (станом на 02.04.2026). Ви можете використовувати зручну систему фільтрації і сортування, щоб підібрати потрібний товар. Також рекомендуємо звернути увагу на корисну інформацію на сторінках товарів в розділі Витяжні вентилятори Ruck: відгуки, фото, характеристики, опис. Пропонуємо ознайомитися з основними даними про товари розділу в наведеній нижче таблиці.
| Дата оновлення каталогу | 02.04.2026 |
| Ціна на найдешевші Витяжні вентилятори Ruck | 8 940 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 58 652 грн |
| Ціна на найдорожчі Витяжні вентилятори Ruck | 219 995 грн |
| Кількість товарів в категорії | 43 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії витяжні вентилятори Ruck починається з 8 940 грн Найдорожче обладнання коштує 219 995 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії витяжні вентилятори Ruck:
Ми пропонуємо витяжні вентилятори Ruck виробництва Німеччина.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник