| Діаметр під'єднання, мм | 75 мм, 80 мм |
| Глибина корпусу | 108 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Глибина корпусу | 120 мм |
| Глибина корпусу | 112 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 75 мм; 80 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Глибина корпусу | 110 мм |
| Дата оновлення каталогу | 25.05.2026 |
| Ціна на найдешевші Корпуси для відцентрових вентиляторів Maico | 3 700 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 5 163 грн |
| Ціна на найдорожчі Корпуси для відцентрових вентиляторів Maico | 7 730 грн |
| Кількість товарів в категорії | 4 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії корпуси для відцентрових вентиляторів Maico починається з 3 700 грн Найдорожче обладнання коштує 7 730 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії корпуси для відцентрових вентиляторів Maico:
Ми пропонуємо корпуси для відцентрових вентиляторів Maico виробництва Німеччина.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник