| Діаметр під'єднання, мм | 315 мм |
| Рівень шуму | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 315-500 мм |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Рівень шуму | 51-64 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 315 мм |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Рівень шуму | 38.7 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 мм |
| Рівень шуму | 49 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 / 250 / 300 / 350 / 400 / 450 / 500 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 475 - 6650 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Глибина корпусу | 110 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 мм |
| Рівень шуму | 64 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 - 1000 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz | 3~ 380 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 1001 - 35359 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 31,4 дБа |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 33 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Глибина корпусу | 104 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 75 мм |
| Зворотний клапан | Немає |
| Рівень шуму | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 75 мм |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Рівень шуму | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Зворотний клапан | Немає |
| Діаметр під'єднання, мм | 75 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Зворотний клапан | Немає |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 45,2 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Країна-виробник | Франція |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр лопатей | 800 мм |
| Обсяг реціркуліруемого повітря | 2540 м³/год, 3640 м³/год, 4500 м³/год |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Рівень шуму | 29/33 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 160 мм |
| Рівень шуму | 46,4 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 38 - 48 дБ |
| Зворотний клапан | Да (опция) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 29 - 37 дБ |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Зворотний клапан | Додаткова опція |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Зворотний клапан | Додаткова опція |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Рівень шуму | 26, 31, 35 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 мм |
| Рівень шуму | 42,7 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
Ціна на товари з категорії витяжні вентилятори починається з 260 грн Найдорожче обладнання коштує 219 995 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії витяжні вентилятори:
Ми пропонуємо витяжні вентилятори таких брендів: Soler&Palau, Vortice, Maico та інші.
Ми пропонуємо витяжні вентилятори виробництва Іспанія, Німеччина, Італія та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник