| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 31,4 дБа |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 60 місяців |
| Зворотний клапан | Так |
| Рівень шуму | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Рівень шуму | 33 дБА |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Зворотний клапан | Так |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Зворотний клапан | Немає |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 25 дБа |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Діаметр під'єднання, мм | 280 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 12 |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 250 / 315 / 355 / 400 / 450 / 500 / 560 / 630 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 1090 - 17230 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 36,7 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 315 мм |
| Рівень шуму | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 37,5 дБа |
| Зворотний клапан | Немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 160 мм |
| Рівень шуму | 33 дБА |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Зворотний клапан | Немає |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Рівень шуму | 44,5 дБа |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 31,4 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Глибина корпусу | 104 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 75 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 26, 9 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 36,7 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 160 мм |
| Рівень шуму | 50,8 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Зворотний клапан | Так (опція) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 38 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100-120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 37,41 дБ |
| Зворотний клапан | Так (опція) |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Зворотний клапан | Немає |
| Рівень шуму | 44,5 дБа |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Рівень шуму | 36 дБа |
| Зворотний клапан | Ні (Зворотній клапан передбачений в корпусі) |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 315 мм |
| Рівень шуму | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Рівень шуму | 26, 32 дБ/24, 33 дБ |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Рівень шуму | 28/33 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 36,7 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 17/22 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150/160 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Рівень шуму | 36 дБа |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26 - 32 дБ |
| Зворотний клапан | Зворотний клапан (опція) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Гарантія | 60 місяців |
| Зворотний клапан | Так (опція) |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Робоча температура | 180°С |
| Максимальна витрата повітря | 600 м³/г |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
Ціна на товари з категорії витяжні вентилятори починається з 260 грн Найдорожче обладнання коштує 219 995 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії витяжні вентилятори:
Ми пропонуємо витяжні вентилятори таких брендів: Soler&Palau, Vortice, Maico та інші.
Ми пропонуємо витяжні вентилятори виробництва Іспанія, Німеччина, Італія та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник