| Країна-виробник | Італія |
| Обсяг реціркуліруемого повітря | 17011 м³/год |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр лопатей | 1600 мм |
| Країна-виробник | Італія |
| Обсяг реціркуліруемого повітря | 16586 м³/год |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр лопатей | 1400 мм |
| Країна-виробник | Італія |
| Обсяг реціркуліруемого повітря | 13810 м³/год |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр лопатей | 1200 мм |
| Країна-виробник | Італія |
| Діаметр лопатей | 900 мм |
| Обсяг реціркуліруемого повітря | 11592 м³/год |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 32 дБа |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 32 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 35 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 36 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Рівень шуму | 35 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Рівень шуму | 25 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Рівень шуму | до 37 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | до 34 дБа |
| Діаметр під'єднання, мм | 315 мм |
| Рівень шуму | 65 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 280 мм |
| Рівень шуму | 63 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 315 мм |
| Рівень шуму | 50 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 250 мм |
| Рівень шуму | 49 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 мм |
| Рівень шуму | 46 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Рівень шуму | 46 дБа |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Рівень шуму | 40 дБА |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Рівень шуму | 40 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Глибина корпусу | 89 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Глибина корпусу | 95 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Глибина корпусу | 89 мм |
| Глибина корпусу | 112 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 75 мм; 80 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 32/36 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 32/36 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 32/36 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 25/30 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 25/30 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 25/30 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
Ціна на товари з категорії витяжні вентилятори починається з 260 грн Найдорожче обладнання коштує 220 081 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії витяжні вентилятори:
Ми пропонуємо витяжні вентилятори таких брендів: Soler&Palau, Vortice, Maico та інші.
Ми пропонуємо витяжні вентилятори виробництва Німеччина.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник