Відключення гарячої води – не проблема! Адже в Альтер Ейр можна не лише вигідно купити бойлери, а й отримати безкоштовну доставку по всій Україні!
Умови акції з бойлерів:
Тепер купити водонагрівач ще простіше та вигідніше! Бойлери в Альтер Ейр відповідають вимогам якості, ефективні у роботі, зручні та довговічні у використанні.
У нас великий вибір моделей, а фахівці завжди готові підібрати оптимальний варіант під усі вимоги – дзвоніть 0-800-33-08-28 або ж замовляйте зворотний дзвінок на сайті.
| Розміри | 726х385х403 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 60 місяців |
| Розміри | 908х450х450 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 60 місяців |
| Розміри | 705х385х385 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 60 місяців |
| Розміри | 758х450х450 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1050х557х336 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 2 роки ел. частина, 8 років бак |
| Розміри | 865х557х336 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 2 роки ел. частина, 8 років бак |
| Розміри | 930х434х253 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1090×570×300 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 2 роки ел. частина, 8 років бак |
| Розміри | 860×470×250 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 2 роки ел. частина, 8 років бак |
| Розміри | 1090×570×300 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | На бак – 8 років, на електричну частину – 2 роки |
| Розміри | 900×570×300 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 860×470×250 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1050х557х336 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 2 роки ел. частина, 8 років бак |
| Розміри | 865х557х336 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 930х434х253 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 865х557х336 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1050х557х557 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | (електричні елементи) 24 міс. |
| Розміри | 573х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 490х736х310 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1090х490х310 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 490х601х310 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1300х490х310 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1000x474x460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 560x387x410 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 535х410х430 мм |
| Гарантія | 24 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 640х440х440 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 |
| Розміри | 535х410х430 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 |
| Розміри | 790х475х495 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 665х560х306 мм |
| Нагрів | прямий |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 665 x 560 x 306 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 1165x560x306 мм |
| Нагрів | прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 1165х560х306 мм |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 790х440х440 мм |
| Нагрів | непрямий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Розміри | 1180х360х360 мм |
| Нагрів | прямий |
| Гарантія | 36 |
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник