Відключення гарячої води – не проблема! Адже в Альтер Ейр можна не лише вигідно купити бойлери, а й отримати безкоштовну доставку по всій Україні!
Умови акції з бойлерів:
Тепер купити водонагрівач ще простіше та вигідніше! Бойлери в Альтер Ейр відповідають вимогам якості, ефективні у роботі, зручні та довговічні у використанні.
У нас великий вибір моделей, а фахівці завжди готові підібрати оптимальний варіант під усі вимоги – дзвоніть 0-800-33-08-28 або ж замовляйте зворотний дзвінок на сайті.
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 690x420x445 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 334х615х354 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 440х455х594 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 835x462x484 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1083х560х567 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 353х803х380 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 396х367х281 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 582х433х451 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 786х433х451 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 456х255х262 мм |
| Розміри | 582х433х451 мм |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 1184х380х400 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 811х433х451 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 473х446х407 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 810х360х360 мм |
| Нагрів | прямий |
| Гарантія | 36 |
| Розміри | 950х342х355 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 706х490х529 мм |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 860х433х255 мм |
| Гарантія | 12 |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 579х380х400 мм |
| Розміри | 295x390x435 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 1030х385х385 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 |
| Гарантія | 2 роки на ТЕН/7 років на бак |
| Розміри | 1205х355х375 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 2 роки на ТЕН/7 років на бак |
| Розміри | 815х355х375 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 2 роки на ТЕН/10 років на бак |
| Розміри | 920х435х440 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 2 роки на ТЕН/10 років на бак |
| Розміри | 640х435х440 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 2 роки на ТЕН/10 років на бак |
| Розміри | 1100х435х440 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 2 роки на ТЕН/10 років на бак |
| Розміри | 920х435х440 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 2 роки на ТЕН/10 років на бак |
| Розміри | 1300х435х440 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 2 роки на ТЕН/10 років на бак |
| Розміри | 1100х440х440 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 2 роки на ТЕН/10 років на бак |
| Розміри | 900х429х430 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 2 роки на ТЕН/10 років на бак |
| Розміри | 1110х460х450 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 2 роки на ТЕН/10 років на бак |
| Розміри | 1085х420х430 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 2 роки на ТЕН/10 років на бак |
| Розміри | 420х900х430 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 2 роки на ТЕН/10 років на бак |
| Розміри | 420х1085х430 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 916х450х768 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник