| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 500х830х512 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1125x387x410 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 904х342х355 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 750x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1000x435x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1005x462x484 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 595х440х467 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 580х410х400 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x360x360 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1203х490х532 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1115x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x455x435 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 750x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 550x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1155x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1228х380х400 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 918х338х345 мм |
| Нагрів | Прямий |
У магазині кліматичної техніки Альтер Ейр ви можете купити Бойлери тонкі (slim) з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі налічується 17 моделей зарубіжних і вітчизняних виробників (станом на 29.03.2026). Ви можете використовувати зручну систему фільтрації і сортування, щоб підібрати потрібний товар. Також рекомендуємо звернути увагу на корисну інформацію на сторінках товарів в розділі Бойлери тонкі (slim): відгуки, фото, характеристики, опис. Пропонуємо ознайомитися з основними даними про товари розділу в наведеній нижче таблиці.
| Дата оновлення каталогу | 29.03.2026 |
| Ціна на найдешевші Бойлери тонкі (slim) | 5 499 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 9 980 грн |
| Ціна на найдорожчі Бойлери тонкі (slim) | 18 899 грн |
| Кількість товарів в категорії | 17 |
| Кількість виробників | 5 |
Рекомендуємо ознайомитись із популярними послугами, які допоможуть повністю розкрити потенціал обладнання. Найчастіше до нас звертаються для виконання таких робіт:
Спроєктувати та встановити тепловий насос для опалення
Забезпечити опалення електрокотлом
Зробити газове опалення
Організувати економне опалення
Виконати монтаж опалення
Ціна на товари з категорії бойлери тонкі (slim) починається з 5 499 грн Найдорожче обладнання коштує 18 899 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії бойлери тонкі (slim):
Ми пропонуємо бойлери тонкі (slim) таких брендів: Eldom, Atlantic, Tesy та інші.
Ми пропонуємо бойлери тонкі (slim) виробництва Болгарія, Египет, Україна та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник