| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 406х372х257 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 440x455x594 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 350х520х350 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямой |
| Розміри | 585х470х486 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 624х445х457 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 353х368х556 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 440х455х594 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
У магазині кліматичної техніки Альтер Ейр ви можете купити Електричні бойлери (водонагрівачі) Bosch з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі налічується 7 моделей зарубіжних і вітчизняних виробників (станом на 30.03.2026). Ви можете використовувати зручну систему фільтрації і сортування, щоб підібрати потрібний товар. Також рекомендуємо звернути увагу на корисну інформацію на сторінках товарів в розділі Електричні бойлери (водонагрівачі) Bosch: відгуки, фото, характеристики, опис. Пропонуємо ознайомитися з основними даними про товари розділу в наведеній нижче таблиці.
| Дата оновлення каталогу | 30.03.2026 |
| Ціна на найдешевші Електричні бойлери (водонагрівачі) Bosch | 5 330 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 5 750 грн |
| Ціна на найдорожчі Електричні бойлери (водонагрівачі) Bosch | 12 423 грн |
| Кількість товарів в категорії | 7 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі) Bosch починається з 5 330 грн Найдорожче обладнання коштує 12 423 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі) Bosch:
Ми пропонуємо електричні бойлери (водонагрівачі) Bosch виробництва Німеччина, Болгарія.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник