| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x435x455 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 1018x1005x584 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1067x545x545 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1017х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 961х433х455 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 623х338х345 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 811х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 582х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 852х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 490х768х280 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 454x561x461 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 435х635х250 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 766х450х468 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 318 × 523 × 845 мм |
| Розміри | 450х538х480 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 353х368х556 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 334х615х354 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 440х455х594 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 1083х560х567 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 396х367х281 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 2 роки на ТЕН/7 років на бак |
| Розміри | 1205х355х375 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 2 роки на ТЕН/7 років на бак |
| Розміри | 815х355х375 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 916х450х768 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 726х385х403 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 60 місяців |
| Розміри | 908х450х450 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 60 місяців |
| Розміри | 705х385х385 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 60 місяців |
| Розміри | 758х450х450 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1050х557х336 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 396х367х324 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1190х338х345 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 456х255х262 мм |
| Гарантія | 12 |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 456х255х262 мм |
| Гарантія | 12 |
| Нагрів | Прямий |
Ціна на товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі) починається з 3 999 грн Найдорожче обладнання коштує 87 533 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі):
Ми пропонуємо електричні бойлери (водонагрівачі) таких брендів: Atlantic, Drazice, Vogel Flug та інші.
Ми пропонуємо електричні бойлери (водонагрівачі) виробництва Китай, Україна, Чехія та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник