| Розміри | 838х511х300 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 360х360х298 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 470х860х250мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 350х520х350 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 588х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 860х470х250 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 590х470х496 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1357х560х570 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 780x385x385 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 971x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 570x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x360x360 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 617x523x318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 809х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 948х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 318×523×617 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 435х440х410 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 435х440х410 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 370 х 400 х 310 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 370 х 400 х 310 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 455х433х455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 860х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1022х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1300х490х310 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1090х490х310 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 490х765х310 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 490х600х310 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 435х635х250 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 353х368х556 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 295x390x435 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 2 роки ел. частина, 8 років бак |
| Розміри | 1090×570×300 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | На бак – 8 років, на електричну частину – 2 роки |
| Розміри | 900×570×300 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 490х601х310 мм |
Ціна на товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі) починається з 3 999 грн Найдорожче обладнання коштує 87 533 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі):
Ми пропонуємо електричні бойлери (водонагрівачі) таких брендів: Atlantic, Drazice, Vogel Flug та інші.
Ми пропонуємо електричні бойлери (водонагрівачі) виробництва Китай, Україна, Чехія та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник