| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 960x235x690 мм |
| Категорія | Підстельовий |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Площа приміщення | 35 - 100 м² |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 960х235х690 мм |
| Категорія | Підстельовий |
| Площа приміщення | 35 -70 м² |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 960x680x230 мм |
| Категорія | Підстельовий |
| Дата оновлення каталогу | 25.05.2026 |
| Ціна на найдешевші Внутрішній блок, підстельового типу VRV системи | 64 645 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 56 170 грн |
| Ціна на найдорожчі Внутрішній блок, підстельового типу VRV системи | 103 865 грн |
| Кількість товарів в категорії | 3 |
| Кількість виробників | 2 |
Ціна на товари з категорії внутрішній блок, підстельового типу VRV системи починається з 64 645 грн Найдорожче обладнання коштує 103 865 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії внутрішній блок, підстельового типу VRV системи:
Ми пропонуємо внутрішній блок, підстельового типу VRV системи таких брендів: Daikin, Mitsubishi Electric та інші.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник