| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Таїланд |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 8.0 кВт |
| Площа приміщення | 80 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Wi-Fi (опція), Пульт ДУ |
| Теплопродуктивність | 9.0 кВт |
| Типорозмір | 28 BTU |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Площа приміщення | 80 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 9 кВт |
| Типорозмір | 28 BTU |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Площа приміщення | 100 м2 |
| Вага зовнішнього блоку | 60 кг |
| Типорозмір | 36 BTU |
| Холодопродуктивність | 9,4 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi |
| Теплопродуктивність | 9,6 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Площа приміщення | 90 м2 |
| Вага зовнішнього блоку | 54 кг |
| Типорозмір | 30 BTU |
| Холодопродуктивність | 8,5 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi |
| Теплопродуктивність | 9,1 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 70 — 100 м² |
| Типорозмір | 30 BTU |
| Холодопродуктивність | 8,83 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 9,4 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 |
| Площа приміщення | 70 м2 |
| Вага зовнішнього блоку | 60 кг |
| Типорозмір | 30 BTU |
| Холодопродуктивність | 9,4 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 9,6 кВт |
Ціна на товари з категорії настінні кондиціонери починається з 9 976 грн Найдорожче обладнання коштує 294 805 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії настінні кондиціонери:
Ми пропонуємо настінні кондиціонери таких брендів: Cooper&Hunter, Daikin, Mitsubishi Electric та інші.
Ми пропонуємо настінні кондиціонери виробництва Китай, Японія, Таїланд та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник