| Країна-виробник | Японія |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Дистанційне |
| Площа приміщення | 100 м² |
| Колір | Білий |
| Холодопродуктивність | 9,5 кВт |
| Теплопродуктивність | 10,5 кВт |
| Типорозмір | 30 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Теплопродуктивність | 7,5 кВт |
| Типорозмір | 24 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Площа приміщення | 70 м² |
| Тип управління | Дистанційне |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Холодопродуктивність | 6,8 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Золотий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 60 місяців |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Дистанційне |
| Теплопродуктивність | 2,93 кВт-7,20 кВт |
| Типорозмір | 9 - 24 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,7 кВт - 7,0 кВт |
| Площа приміщення | 25 м²-75 м² |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |
| Теплопродуктивність | 2.25 кВт - 7.4 кВт |
| Площа приміщення | 10 м² - 75 м² |
| Типорозмір | 7 - 24 BTU |
| Спосіб установки | Настінний |
| Холодопродуктивність | 2.21 кВт - 7.25 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Дистанційне |
| Теплопродуктивність | 3,29 кВт - 7,20 кВт |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 2,64 кВт - 7,12 кВт |
| Площа приміщення | 15 м² - 70 м² |
| Типорозмір | 9 - 24 BTU |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Площа приміщення | 25 - 70 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Модуль Wi-Fi, Пульт ДУ |
| Теплопродуктивність | 2,7 - 7.8 кВт |
| Типорозмір | 9 -24 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 2,7-7,1 кВт |
| Колір | Білий |
| Площа приміщення | 95 м² |
| Країна-виробник | Таїланд |
| Гарантія | 36 місяців |
| Теплопродуктивність | 11,2 кВт |
| Типорозмір | 30 BTU |
| Спосіб установки | Настінний |
| Холодопродуктивність | 9.5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Площа приміщення | 70 м² |
| Країна-виробник | Таїланд |
| Гарантія | 36 місяців |
| Теплопродуктивність | 8,0 кВт |
| Типорозмір | 24 BTU |
| Холодопродуктивність | 7,1 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 7,10 кВт |
| Площа приміщення | 70 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплопродуктивність | 8,20 кВт |
| Типорозмір | 24 BTU |
| Тип управління | Дистанційне та Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Площа приміщення | 100 м2 |
| Вага зовнішнього блоку | 60 кг |
| Типорозмір | 36 BTU |
| Холодопродуктивність | 9,4 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi |
| Теплопродуктивність | 9,6 кВт |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 36 |
| Вага зовнішнього блоку | 102 кг |
| Типорозмір | 48 BTU |
| Холодопродуктивність | 12,5 кВт |
| Площа приміщення | 95 м2 |
| Тип управління | Пульт настінний |
| Теплопродуктивність | 14 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Площа приміщення | 95 м2 |
| Вага зовнішнього блоку | 70 кг |
| Холодопродуктивність | 9,96 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 10,8 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Площа приміщення | 90 м2 |
| Вага зовнішнього блоку | 54 кг |
| Типорозмір | 30 BTU |
| Холодопродуктивність | 8,5 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi |
| Теплопродуктивність | 9,1 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 70 — 100 м² |
| Типорозмір | 30 BTU |
| Холодопродуктивність | 8,83 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 9,4 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 82 м2 |
| Вага зовнішнього блоку | 58,5 кг |
| Типорозмір | 30 BTU |
| Холодопродуктивність | 8,2 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 8,6 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 70 м2 |
| Теплопродуктивність | 7,5 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 49 кг |
| Типорозмір | 24 BTU |
| Холодопродуктивність | 7,5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 70 — 100 м² |
| Теплопродуктивність | 7,0 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 55 кг |
| Типорозмір | 24 BTU |
| Холодопродуктивність | 6,45 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 |
| Площа приміщення | 72 м2 |
| Теплопродуктивність | 7,25 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 53 кг |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Холодопродуктивність | 6,7 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 |
| Площа приміщення | 70 м2 |
| Вага зовнішнього блоку | 36 кг |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 24 BTU |
| Холодопродуктивність | 6,7 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 6,8 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 |
| Площа приміщення | 70 м2 |
| Теплопродуктивність | 7,3 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 65 кг |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 24 BTU |
| Холодопродуктивність | 7,2 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 |
| Площа приміщення | 70 м2 |
| Вага зовнішнього блоку | 56 кг |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 24 BTU |
| Холодопродуктивність | 6,5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 6,8 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Таїланд |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 80 м2 |
| Вага зовнішнього блоку | 72 кг |
| Типорозмір | 30 BTU |
| Холодопродуктивність | 8,4 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 8,4 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 |
| Площа приміщення | 70 м2 |
| Теплопродуктивність | 7,6 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 54,5 кг |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 24 BTU |
| Холодопродуктивність | 7 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Чехія |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 70 м2 |
| Вага зовнішнього блоку | 71 кг |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 24 BTU |
| Холодопродуктивність | 7,1 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 8,2 кВт |
Ціна на товари з категорії настінні кондиціонери починається з 9 976 грн Найдорожче обладнання коштує 294 805 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії настінні кондиціонери:
Ми пропонуємо настінні кондиціонери таких брендів: Cooper&Hunter, Daikin, Mitsubishi Electric та інші.
Ми пропонуємо настінні кондиціонери виробництва Китай, Японія, Таїланд та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник