| Колір | Срібний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Дистанційне, Wi-Fi |
| Площа приміщення | 25 — 70 м² |
| Теплопродуктивність | 3,0 — 7,3 кВт |
| Типорозмір | 9 — 24 BTU |
| Гарантія | 60 місяців |
| Холодопродуктивність | 2,7 — 7,1 кВт |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Колір | Срібний |
| Гарантія | 60 місяців |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Дистанційне |
| Теплопродуктивність | 2,93 кВт-7,20 кВт |
| Типорозмір | 9-24 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,7 кВт - 7,0 кВт |
| Площа приміщення | 25 м²-75 м² |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Вага зовнішнього блоку | 64 кг |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Холодопродуктивність | 5.0 - 5.9 кВт |
| Теплопродуктивність | 6.0 - 6.9 кВт |
| Тип управління | Модуль Wi-Fi, Пульт ДУ |
| Колір | Срібний |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Теплопродуктивність | 4,20 кВт |
| Холодопродуктивність | 3,53 кВт |
| Тип управління | Модуль Wi-Fi, Пульт ДУ |
| Гарантія | 36 місяців |
| Площа приміщення | 25 — 35 м² |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Срібний |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Колір | Срібний |
| Рівень шуму | 24/49 дБа |
| Вага зовнішнього блоку | 22 кг |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,25 кВт |
| Площа приміщення | 18 м2 |
| Тип управління | Wi-Fi |
| Теплопродуктивність | 2,35 кВт |
| Колір | Срібний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Теплопродуктивність | 3,97 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 40 кг |
| Холодопродуктивність | 3,53 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Срібний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 36 |
| Вага зовнішнього блоку | 29 кг |
| Холодопродуктивність | 2,79 кВт |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 2,9 кВт |
| Колір | Срібний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 35 — 50 м² |
| Теплопродуктивність | 3,40 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 31 кг |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Холодопродуктивність | 3,25 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Срібний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 25 — 35 м² |
| Вага зовнішнього блоку | 26 кг |
| Холодопродуктивність | 2,7 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 2,85 кВт |
| Колір | Срібний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | до 25 м.кв. м² |
| Вага зовнішнього блоку | 22 кг |
| Холодопродуктивність | 2,26 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 2,43 кВт |
| Дата оновлення каталогу | 25.05.2026 |
| Ціна на найдешевші Кондиціонери Cooper&Hunter в срібному кольорі | 32 099 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 17 689 грн |
| Ціна на найдорожчі Кондиціонери Cooper&Hunter в срібному кольорі | 61 999 грн |
| Кількість товарів в категорії | 10 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії кондиціонери Cooper&Hunter в срібному кольорі починається з 32 099 грн Найдорожче обладнання коштує 61 999 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії кондиціонери Cooper&Hunter в срібному кольорі:
Ми пропонуємо кондиціонери Cooper&Hunter в срібному кольорі виробництва Китай, США.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник