| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 21/24 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 12 |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 37,5 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Рівень шуму | 46-55 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр під'єднання, мм | 90 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 12 |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 33 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Країна-виробник | Франція |
| Діаметр лопатей | 900 мм |
| Обсяг реціркуліруемого повітря | 8650 м³/год |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 42 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 26/31 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | до 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 19/24 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Країна-виробник | Франція |
| Діаметр лопатей | 1387 мм |
| Обсяг реціркуліруемого повітря | 4440 м³/год, 5925 м³/год, 7920 м³/год |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Рівень шуму | 42 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 250 / 315 / 355 / 400 / 450 / 500 / 560 / 630 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 1090 - 17230 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Рівень шуму | 28/33 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Рівень шуму | 17/22 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150/160 мм |
| Робоча температура | 180°С |
| Максимальна витрата повітря | 600 м³/г |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Країна-виробник | Франція |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр лопатей | 800 мм |
| Обсяг реціркуліруемого повітря | 2540 м³/год, 3640 м³/год, 4500 м³/год |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Рівень шуму | 29/33 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Рівень шуму | 26, 31, 35 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Рівень шуму | 19/20 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 250 / 315 / 355 / 400 / 450 / 500/ 560 / 630 / 710 / 800 / 900 / 1000 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz | 3~ 380 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 1120 - 53700 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 46-55 дБ |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 250 мм |
| Рівень шуму | 41, 47, 48 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 250 / 315 / 355 / 400 / 450 / 500 / 560 / 630 / 710 / 800 / 1000 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz | 3~ 380 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 1110 - 53000 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 40 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 мм |
| Рівень шуму | 34, 37, 40 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 мм |
| Рівень шуму | 22, 24, 28 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 мм |
| Рівень шуму | 34, 37, 40 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
У магазині кліматичної техніки Альтер Ейр ви можете купити Витяжні вентилятори Soler&Palau з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі налічується 287 моделей зарубіжних і вітчизняних виробників (станом на 03.04.2026). Ви можете використовувати зручну систему фільтрації і сортування, щоб підібрати потрібний товар. Також рекомендуємо звернути увагу на корисну інформацію на сторінках товарів в розділі Витяжні вентилятори Soler&Palau: відгуки, фото, характеристики, опис. Пропонуємо ознайомитися з основними даними про товари розділу в наведеній нижче таблиці.
| Дата оновлення каталогу | 03.04.2026 |
| Ціна на найдешевші Витяжні вентилятори Soler&Palau | 2 314 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 8 845 грн |
| Ціна на найдорожчі Витяжні вентилятори Soler&Palau | 113 638 грн |
| Кількість товарів в категорії | 287 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії витяжні вентилятори Soler&Palau починається з 2 314 грн Найдорожче обладнання коштує 113 638 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії витяжні вентилятори Soler&Palau:
Ми пропонуємо витяжні вентилятори Soler&Palau виробництва Іспанія, Франція.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник