| Рівень шуму | 54 дБа |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Діаметр під'єднання, мм | 400х200 мм |
| Рівень шуму | 64 дБа |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Діаметр під'єднання, мм | 400x200 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Рівень шуму | 35 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Рівень шуму | 66 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 300x150 мм |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Рівень шуму | 77 дБа |
| Діаметр під'єднання, мм | 355 мм |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Рівень шуму | 71 дБа |
| Діаметр під'єднання, мм | 350 мм |
| Рівень шуму | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Рівень шуму | 56 дБа |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Рівень шуму | 56 дБа |
У магазині кліматичної техніки Альтер Ейр ви можете купити Витяжні вентилятори Salda з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі налічується 9 моделей зарубіжних і вітчизняних виробників (станом на 02.04.2026). Ви можете використовувати зручну систему фільтрації і сортування, щоб підібрати потрібний товар. Також рекомендуємо звернути увагу на корисну інформацію на сторінках товарів в розділі Витяжні вентилятори Salda: відгуки, фото, характеристики, опис. Пропонуємо ознайомитися з основними даними про товари розділу в наведеній нижче таблиці.
| Дата оновлення каталогу | 02.04.2026 |
| Ціна на найдешевші Витяжні вентилятори Salda | 16 116 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 10 826 грн |
| Ціна на найдорожчі Витяжні вентилятори Salda | 31 306 грн |
| Кількість товарів в категорії | 9 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії витяжні вентилятори Salda починається з 16 116 грн Найдорожче обладнання коштує 31 306 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії витяжні вентилятори Salda:
Ми пропонуємо витяжні вентилятори Salda виробництва Литва.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник