| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 36 дБа |
| Зворотний клапан | Ні (Зворотній клапан передбачений в корпусі) |
| Гарантія | 36 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Немає |
| Гарантія | 36 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 12 |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 45 дБа |
| Зворотний клапан | Передбачений в корпусі |
| Гарантія | 36 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 36 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 75 мм, 80 мм |
| Глибина корпусу | 108 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 35 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 36 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Рівень шуму | 36 дБа |
| Зворотний клапан | Ні (Зворотній клапан передбачений в корпусі) |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 / 250 / 300 / 350 / 400 / 450 / 500 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 475 - 6650 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V / 50 Hz |
| Рівень шуму | 42 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 36 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 / 250 / 300 / 350 / 400 / 450 / 500 / 600 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 540 - 9450 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 440 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 / 250 / 300 / 350 / 400 / 450 / 500 / 560 / 600 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 1100 - 15310 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 / 250 / 300 / 350 / 400 / 450 / 500 / 560 / 600 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 1150 - 14970 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 250 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 840 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 420 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 250 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 630 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 / 250 / 300 / 350 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 980 - 5230 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 35 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 315 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 1500 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 460 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 710 / 800 / 900 / 1000 / 1125 / 1250 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 10800 - 72000 м³/год |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Рівень шуму | 36 дБа |
| Зворотний клапан | Ні (Зворотній клапан передбачений в корпусі) |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Рівень шуму | 36 дБа |
| Зворотний клапан | Ні (Зворотній клапан передбачений в корпусі) |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Немає |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Рівень шуму | 45 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 35 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Рівень шуму | 45 дБа |
| Зворотний клапан | Ні (Зворотній клапан передбачений в корпусі) |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Рівень шуму | 45 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 42 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
У магазині кліматичної техніки Альтер Ейр ви можете купити Витяжні вентилятори Maico з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі налічується 164 моделей зарубіжних і вітчизняних виробників (станом на 02.04.2026). Ви можете використовувати зручну систему фільтрації і сортування, щоб підібрати потрібний товар. Також рекомендуємо звернути увагу на корисну інформацію на сторінках товарів в розділі Витяжні вентилятори Maico: відгуки, фото, характеристики, опис. Пропонуємо ознайомитися з основними даними про товари розділу в наведеній нижче таблиці.
| Дата оновлення каталогу | 02.04.2026 |
| Ціна на найдешевші Витяжні вентилятори Maico | 2 637 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 10 452 грн |
| Ціна на найдорожчі Витяжні вентилятори Maico | 45 910 грн |
| Кількість товарів в категорії | 164 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії витяжні вентилятори Maico починається з 2 637 грн Найдорожче обладнання коштує 45 910 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії витяжні вентилятори Maico:
Ми пропонуємо витяжні вентилятори Maico виробництва Німеччина.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник