| Країна-виробник | Німеччина |
| Діаметр лопатей | 1300 мм |
| Обсяг реціркуліруемого повітря | 12500 м³/год |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 25/30 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Обсяг реціркуліруемого повітря | 8700 м³/год |
| Діаметр лопатей | 900 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Обсяг реціркуліруемого повітря | 13680 м³/год |
| Діаметр лопатей | 1400 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Глибина корпусу | 89 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Глибина корпусу | 95 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Глибина корпусу | 89 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 32/36 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 32/36 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 32/36 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 25/30 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 25/30 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 25/30 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 36/32 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Рівень шуму | 30/51 дБа |
| Зворотний клапан | Немає |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Рівень шуму | 30/39/51 дБа |
| Зворотний клапан | Немає |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 39/51 дБа |
| Зворотний клапан | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 51 дБа |
| Зворотний клапан | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 39 дБа |
| Зворотний клапан | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 39 дБа |
| Зворотний клапан | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Обсяг реціркуліруемого повітря | 12500 куб.м/час |
| Діаметр лопатей | 1300 мм |
У магазині кліматичної техніки Альтер Ейр ви можете купити Витяжні вентилятори Helios з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі налічується 21 моделей зарубіжних і вітчизняних виробників (станом на 02.04.2026). Ви можете використовувати зручну систему фільтрації і сортування, щоб підібрати потрібний товар. Також рекомендуємо звернути увагу на корисну інформацію на сторінках товарів в розділі Витяжні вентилятори Helios: відгуки, фото, характеристики, опис. Пропонуємо ознайомитися з основними даними про товари розділу в наведеній нижче таблиці.
| Дата оновлення каталогу | 02.04.2026 |
| Ціна на найдешевші Витяжні вентилятори Helios | 2 970 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 8 326 грн |
| Ціна на найдорожчі Витяжні вентилятори Helios | 12 002 грн |
| Кількість товарів в категорії | 21 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії витяжні вентилятори Helios починається з 2 970 грн Найдорожче обладнання коштує 12 002 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії витяжні вентилятори Helios:
Ми пропонуємо витяжні вентилятори Helios виробництва Німеччина.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник