| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Зворотний клапан | Так |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Електропідключення | 240/50 В/Гц |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 60 місяців |
| Зворотний клапан | Так |
| Рівень шуму | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 60 місяців |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 33 дБА |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 60 місяців |
| Зворотний клапан | Так |
| Рівень шуму | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 60 місяців |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 60 місяців |
| Рівень шуму | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 60 місяців |
| Рівень шуму | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
У магазині кліматичної техніки Альтер Ейр ви можете купити Витяжні вентилятори Blauberg з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі налічується 10 моделей зарубіжних і вітчизняних виробників (станом на 02.04.2026). Ви можете використовувати зручну систему фільтрації і сортування, щоб підібрати потрібний товар. Також рекомендуємо звернути увагу на корисну інформацію на сторінках товарів в розділі Витяжні вентилятори Blauberg: відгуки, фото, характеристики, опис. Пропонуємо ознайомитися з основними даними про товари розділу в наведеній нижче таблиці.
| Дата оновлення каталогу | 02.04.2026 |
| Ціна на найдешевші Витяжні вентилятори Blauberg | 2 694 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 2 928 грн |
| Ціна на найдорожчі Витяжні вентилятори Blauberg | 5 779 грн |
| Кількість товарів в категорії | 10 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії витяжні вентилятори Blauberg починається з 2 694 грн Найдорожче обладнання коштує 5 779 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії витяжні вентилятори Blauberg:
Ми пропонуємо витяжні вентилятори Blauberg виробництва Німеччина.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник