| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Зворотний клапан | Так |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Електропідключення | 240/50 В/Гц |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Немає |
| Гарантія | 36 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 25/30 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Діаметр під'єднання, мм | 99 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 |
| Рівень шуму | 27 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | до 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Зворотний клапан | Зворотний клапан (опція) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 28 - 38 дБ |
| Рівень шуму | від 26 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Є (опція) |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 36 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 26, 9 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Рівень шуму | 26, 32 дБ/24, 33 дБ |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26 - 32 дБ |
| Зворотний клапан | Зворотний клапан (опція) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 29 - 37 дБ |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Зворотний клапан | Немає |
| Діаметр під'єднання, мм | 100-140 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 110 - 125 мм |
| Рівень шуму | 29 - 37 дБ |
| Зворотний клапан | Так (опція) |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Рівень шуму | 29 - 37 дБ |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Рівень шуму | 30/22 дБ |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 75 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Зворотний клапан | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Діаметр під'єднання, мм | 90 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Рівень шуму | 30/22 дБ |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 75 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Зворотний клапан | Немає |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Зворотний клапан | Немає |
| Діаметр під'єднання, мм | 100-140 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 -150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 28 - 39 дБ |
| Зворотний клапан | Зворотній клапан (опція) |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Гарантія | 60 місяців |
У магазині кліматичної техніки Альтер Ейр ви можете купити Безшумні витяжні вентилятори для ванної з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі налічується 147 моделей зарубіжних і вітчизняних виробників (станом на 05.04.2026). Ви можете використовувати зручну систему фільтрації і сортування, щоб підібрати потрібний товар. Також рекомендуємо звернути увагу на корисну інформацію на сторінках товарів в розділі Безшумні витяжні вентилятори для ванної: відгуки, фото, характеристики, опис. Пропонуємо ознайомитися з основними даними про товари розділу в наведеній нижче таблиці.
| Дата оновлення каталогу | 05.04.2026 |
| Ціна на найдешевші Безшумні витяжні вентилятори для ванної | 1 135 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 5 746 грн |
| Ціна на найдорожчі Безшумні витяжні вентилятори для ванної | 37 741 грн |
| Кількість товарів в категорії | 147 |
| Кількість виробників | 13 |
Безшумні витяжні вентилятори призначені для того, щоб видаляти вологе і відпрацьоване повітря з приміщення, де природна вентиляція працює неефективно. Найчастіше такі моделі встановлюються в місцях, де постійно підвищується вологість. В першу чергу це ванна, суміщений санвузол, кухня або невеликі кімнати, в яких відсутнє вікно. Якщо витяжка працює регулярно, в приміщенні підтримується нормальний рівень вологості, завдяки чому стіни і стеля швидше висихають.
Працює безшумний витяжний вентилятор для ванної просто. Коли вмикається прилад, двигун починає обертати крильчатку. Лопаті створюють потік повітря, який втягується з приміщення і направляється в повітропровід. Далі повітря потрапляє в загальний вентиляційний канал будівлі. В результаті відпрацьоване і вологе повітря залишає кімнату, а на його місце поступово надходить більш свіжий потік.
При цьому витяжка не створює дискомфорту під час роботи. Низький рівень шуму досягається завдяки продуманій формі корпусу і лопатей. Потік повітря проходить через пристрій плавно, через що зменшується опір і знижується звук роботи. З огляду на це, малошумний вентилятор можна використовувати навіть у нічний час.
Безшумні вентилятори діляться на осьові і відцентрові, і вибирати їх потрібно з урахуванням того, яке у вас приміщення за площею, наскільки добре працює вентиляція і якої довжини повітропровід використовується. Осьові моделі встановлюють в кімнатах з коротким вентиляційним каналом без складних вигинів. Такий варіант зазвичай вибирають для ванної, туалету, санвузла або невеликої комори, в якій потрібно регулярно прибирати вологе повітря. Якщо у вас стандартна квартира і вихід в шахту розташований поруч, саме осьова модель буде ідеальним вибором.
Якщо ж повітропровід довгий або тяга в каналі слабка, осьова модель може не справлятися з оновленням повітря. Саме в таких випадках вибирають відцентрові вентилятори. Вони розраховані на більш складні умови роботи і підходять для кімнат, де повітря потрібно проштовхувати через довгий повітропровід або через канал з поворотами. Відцентровий тихий витяжний вентилятор підходить не тільки для ванної або туалету, але і для кухні, підсобного приміщення та інших зон, де потрібна більш активна витяжка.
При цьому важливо враховувати, що чим вище навантаження на систему вентиляції через пару, запахи і перепади температури, і чим більша площа приміщення, тим вищу потужність повинна мати витяжка, інакше навіть при постійній роботі ефект буде слабким. Також при виборі важливо дивитися, наскільки зручна модель в управлінні. Ручний вимикач вибирають в тих випадках, коли витяжка потрібна тільки під час користування приміщенням. Моделі, у яких є датчик вологості, підходять для ванних і кухонь, де пар з'являється регулярно, так пристрій буде включатися самостійно, коли вологість буде ставати вище норми. А таймер дозволить задати час роботи, завдяки чому вентилятори будуть автоматично вмикатися або вимикатися в заданий проміжок часу.
До переваг безшумних вентиляторів для квартири та будинку належать:
Малошумність - низький рівень звукового тиску дозволяє використовувати прилад навіть вночі.
Ефективно видаляють вологе повітря - витяжка для ванної або кухні допомагає швидко знизити рівень вологості.
Енергоефективність - сучасні безшумні моделі споживають дуже мало електроенергії.
Універсальність монтажу - витяжну модель можна встановити в будь-яку кімнату, будь то маленька ванна або простора гардеробна.
Захист від сторонніх запахів - більшість моделей безшумних вентиляторів для будинку має вбудований зворотний клапан, який не дає запахам з повітропроводу потрапляти в квартиру.
Якщо ви плануєте купити безшумний вентилятор для витяжки повітря, важливо вибирати обладнання у перевірених постачальників, враховуючи всі особливості моделей. Компанія Alter Air пропонує широкий асортимент кліматичної техніки. У нашому каталозі можна знайти моделі різних виробників, завдяки чому ви зможете легко підібрати вентилятор під свою ванну, кухню або іншу кімнату, і за прийнятною вартістю. У нас можна замовити вентилятори від Aerauliqa, Awenta, Вентс, Elicent, Blauberg, Electrolux, Olimpia Splendid, Marley, Vortice, Soler & Palau, Helios, Maico, Pax.
Цінова категорія | Ціна |
|---|---|
Бюджетні моделі | 1 135 грн |
Середня ціна | 5 671 грн |
Дорогі вентилятори | 37 887 грн |
Бюджетні моделі
Бюджетні моделі
Середня ціна
Середня ціна
Дорогі вентилятори
Дорогі вентилятори
Бюджетні моделі
1 135 грн
Середня ціна
5 671 грн
Дорогі вентилятори
37 887 грн
Ціна на товари з категорії безшумні витяжні вентилятори для ванної починається з 1 135 грн Найдорожче обладнання коштує 37 741 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії безшумні витяжні вентилятори для ванної:
Ми пропонуємо безшумні витяжні вентилятори для ванної таких брендів: Soler&Palau, Electrolux, Maico та інші.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник