| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Зворотний клапан | Так |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Електропідключення | 240/50 В/Гц |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Немає |
| Гарантія | 36 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 25/30 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Діаметр під'єднання, мм | 99 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 |
| Рівень шуму | 27 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | до 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Зворотний клапан | Зворотний клапан (опція) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 28 - 38 дБ |
| Рівень шуму | від 26 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Є (опція) |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 36 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 26, 9 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Рівень шуму | 26, 32 дБ/24, 33 дБ |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26 - 32 дБ |
| Зворотний клапан | Зворотний клапан (опція) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 29 - 37 дБ |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Зворотний клапан | Немає |
| Діаметр під'єднання, мм | 100-140 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 110 - 125 мм |
| Рівень шуму | 29 - 37 дБ |
| Зворотний клапан | Так (опція) |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Рівень шуму | 29 - 37 дБ |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Рівень шуму | 30/22 дБ |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 75 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Зворотний клапан | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Діаметр під'єднання, мм | 90 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Рівень шуму | 30/22 дБ |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 75 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Зворотний клапан | Немає |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Зворотний клапан | Немає |
| Діаметр під'єднання, мм | 100-140 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 -150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 28 - 39 дБ |
| Зворотний клапан | Зворотній клапан (опція) |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Гарантія | 60 місяців |
Ціна на товари з категорії витяжні вентилятори у ванну кімнату починається з 910 грн Найдорожче обладнання коштує 46 532 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії витяжні вентилятори у ванну кімнату:
Ми пропонуємо витяжні вентилятори у ванну кімнату таких брендів: Soler&Palau, Vortice, Maico та інші.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник