| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Зворотний клапан | Зворотний клапан (опція) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 28 - 38 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 38 - 46 дБ |
| Зворотний клапан | Так (опція) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
| Рівень шуму | 33 дБА |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Рівень шуму | 26, 32 дБ/24, 33 дБ |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26 - 32 дБ |
| Зворотний клапан | Зворотний клапан (опція) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 38 - 48 дБ |
| Зворотний клапан | Да (опция) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 29 - 37 дБ |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 60 місяців |
| Зворотний клапан | Так |
| Рівень шуму | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 37 - 42 дБ |
| Зворотний клапан | Зворотний клапан (опція) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 -125 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 37 - 42 дБ |
| Зворотний клапан | Зворотний клапан (опція |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 35 - 40 дБ |
| Зворотний клапан | Так (опція) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 36 - 43 дБ |
| Зворотний клапан | Зворотний клапан (опція) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 -150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 36 - 44 дБ |
| Зворотний клапан | Зворотний клапан (опція) |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100-150мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 37 -46 дБ |
| Зворотний клапан | Так (опція) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 37 - 42 дБ |
| Зворотний клапан | Так (опція) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 -150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 28 - 39 дБ |
| Зворотний клапан | Зворотній клапан (опція) |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 125 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 36 - 42 дБ |
| Зворотний клапан | Зворотній клапан (опція) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100-125 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Зворотний клапан | Так (опція) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 37 - 40 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 60 місяців |
| Рівень шуму | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
Ціна на товари з категорії кухонні витяжні вентилятори починається з 910 грн Найдорожче обладнання коштує 110 317 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії кухонні витяжні вентилятори:
Ми пропонуємо кухонні витяжні вентилятори таких брендів: Soler&Palau, Vortice, Awenta та інші.
Ми пропонуємо кухонні витяжні вентилятори виробництва Іспанія, Італія, Німеччина та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник