| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Рівень шуму | 46,8 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Рівень шуму | 42,2 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Рівень шуму | 39,2 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Рівень шуму | 38 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 42,3 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 32,2 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 315 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 3790 м³/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 315 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 3150 м³/ч |
| Гарантія | 12 |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 37,5 дБа |
| Зворотний клапан | Немає |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 31 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 31 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Діаметр лопатей | 1300 мм |
| Обсяг реціркуліруемого повітря | 12500 м³/год |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Обсяг реціркуліруемого повітря | 13680 м³/год |
| Діаметр лопатей | 1400 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Обсяг реціркуліруемого повітря | 8700 м³/год |
| Діаметр лопатей | 900 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 46 дБа |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Рівень шуму | 46 дБа |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Рівень шуму | 49,6 дБа |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Рівень шуму | 38,2 дБа |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Рівень шуму | 37,5 дБа |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 60 місяців |
| Рівень шуму | Тихий (до 30 дБа) |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 60 місяців |
| Рівень шуму | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 39,4 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 В/ 50 Гц |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 24,0/32,3 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 40 дБА |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 33 дБа |
| Зворотний клапан | Немає |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 12 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 33 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 33 дБа |
| Зворотний клапан | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 710 мм |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Рівень шуму | 90 дБа |
| Діаметр під'єднання, мм | 630 мм |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Рівень шуму | 86 дБа |
Ціна на товари з категорії витяжні вентилятори починається з 260 грн Найдорожче обладнання коштує 224 594 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії витяжні вентилятори:
Ми пропонуємо витяжні вентилятори таких брендів: Soler&Palau, Vortice, Maico та інші.
Ми пропонуємо витяжні вентилятори виробництва Іспанія, Німеччина, Італія та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник