| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Рівень шуму | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 31,4 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Глибина корпусу | 104 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 36 - 43 дБ |
| Зворотний клапан | Зворотний клапан (опція) |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26.5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 400x200 мм |
| Рівень шуму | 52 дБа |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Рівень шуму | 52,1 дБа |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Діаметр під'єднання, мм | 150x600 мм |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Рівень шуму | 54 дБа |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Діаметр під'єднання, мм | 400х200 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 120 мм |
| Рівень шуму | 36,7 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 37.9 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 400 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
| Гарантія | 12 |
| Максимальна витрата повітря | 6150 м³/ч |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Глибина корпусу | 104 мм |
| Країна-виробник | Італія |
| Обсяг реціркуліруемого повітря | 13500 м³/год |
| Діаметр лопатей | 1422 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Країна-виробник | Італія |
| Обсяг реціркуліруемого повітря | 14000 м³/год |
| Діаметр лопатей | 1524 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Рівень шуму | 50,5 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
| Гарантія | 12 |
| Максимальна витрата повітря | 845 м³/ч |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Рівень шуму | 26,5 дБа |
| Зворотний клапан | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 40 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 125 мм |
| Рівень шуму | 44 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 мм |
| Рівень шуму | 44 дБа |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 100 - 150 мм |
| Рівень шуму | 36 - 37 дБ |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 43,9 дБ |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Глибина корпусу | 110 мм |
| Глибина корпусу | 110 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 150 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рівень шуму | 43,9 дБ |
| Глибина корпусу | 104 мм |
| Діаметр під'єднання, мм | 80 мм |
Ціна на товари з категорії витяжні вентилятори починається з 260 грн Найдорожче обладнання коштує 220 081 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії витяжні вентилятори:
Ми пропонуємо витяжні вентилятори таких брендів: Soler&Palau, Vortice, Maico та інші.
Ми пропонуємо витяжні вентилятори виробництва Німеччина.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник