| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Напруга | 230 В |
| Фазність | 1 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 72х72х133 мм |
| Напруга | 220 В |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Напруга | 230 В |
| Фазність | 1 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 72х72х81 мм |
| Напруга | 230 В |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 195х148х175 мм |
| Напруга | 230 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 1 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 95х110х120 мм |
| Напруга | 230 В |
| Клас захисту | IP00 |
| Фазність | 1 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 248х195х205 мм |
| Напруга | 400 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 3 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 84х75х95 мм |
| Напруга | 230 В |
| Клас захисту | IP 00 |
| Фазність | 3 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 105х80х110 мм |
| Напруга | 230 В |
| Клас захисту | IP 00 |
| Фазність | 1 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 95х200х120 мм |
| Напруга | 400 В |
| Клас захисту | IP 00 |
| Фазність | 1 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Вага | 0.1 кг |
| Напруга | 230 В |
| Клас захисту | IP20 |
| Фазність | 1 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 195х148х175 мм |
| Напруга | 230 В |
| Клас захисту | IP 54 |
| Фазність | 1 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 195х148х175 мм |
| Напруга | 230 В |
| Клас захисту | IP 54 |
| Фазність | 1 |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 310х228х225 мм |
| Напруга | 400 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 3 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Дата оновлення каталогу | 22.05.2026 |
| Ціна на найдешевші Автоматика для систем вентиляції Maico | 6 380 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 4 716 грн |
| Ціна на найдорожчі Автоматика для систем вентиляції Maico | 48 857 грн |
| Кількість товарів в категорії | 64 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії автоматика для систем вентиляції Maico починається з 6 380 грн Найдорожче обладнання коштує 48 857 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії автоматика для систем вентиляції Maico:
Ми пропонуємо автоматика для систем вентиляції Maico виробництва Німеччина.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник