| Потужність | 30 Вт |
| Площа приміщення | 31-40 м² |
| Витрати води | 0.3 л/ г |
| Вага | 1,75 кг |
| Потужність | 25 Вт |
| Витрати води | 300 мл/г |
| Потужність | 30 Вт |
| Витрати води | 300 мл/г |
| Потужність | 25 Вт |
| Площа приміщення | 35 м² |
| Витрати води | 300 мл/г |
У магазині кліматичної техніки Альтер Ейр ви можете купити Ультразвукові зволожувачі повітря WetAir з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі налічується 4 моделей зарубіжних і вітчизняних виробників (станом на 03.04.2026). Ви можете використовувати зручну систему фільтрації і сортування, щоб підібрати потрібний товар. Також рекомендуємо звернути увагу на корисну інформацію на сторінках товарів в розділі Ультразвукові зволожувачі повітря WetAir: відгуки, фото, характеристики, опис. Пропонуємо ознайомитися з основними даними про товари розділу в наведеній нижче таблиці.
| Дата оновлення каталогу | 03.04.2026 |
| Ціна на найдешевші Ультразвукові зволожувачі повітря WetAir | 899 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 1 874 грн |
| Ціна на найдорожчі Ультразвукові зволожувачі повітря WetAir | 2 299 грн |
| Кількість товарів в категорії | 4 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії ультразвукові зволожувачі повітря WetAir починається з 899 грн Найдорожче обладнання коштує 2 299 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії ультразвукові зволожувачі повітря WetAir:
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник