| Потужність | 28 Вт |
| Витрати води | 170 мл/год, 250 мл/год, 300 мл/год |
| Площа приміщення | 50 м² |
| Потужність | 28 Вт |
| Площа приміщення | 40 м² |
| Витрати води | 300 мл/год |
| Потужність | 28 Вт |
| Площа приміщення | 40 м² |
| Витрати води | 300 мл/год |
У магазині кліматичної техніки Альтер Ейр ви можете купити Ультразвукові зволожувачі повітря Ardesto з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі налічується 3 моделей зарубіжних і вітчизняних виробників (станом на 02.04.2026). Ви можете використовувати зручну систему фільтрації і сортування, щоб підібрати потрібний товар. Також рекомендуємо звернути увагу на корисну інформацію на сторінках товарів в розділі Ультразвукові зволожувачі повітря Ardesto: відгуки, фото, характеристики, опис. Пропонуємо ознайомитися з основними даними про товари розділу в наведеній нижче таблиці.
| Дата оновлення каталогу | 02.04.2026 |
| Ціна на найдешевші Ультразвукові зволожувачі повітря Ardesto | 849 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 1 699 грн |
| Ціна на найдорожчі Ультразвукові зволожувачі повітря Ardesto | 2 999 грн |
| Кількість товарів в категорії | 3 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії ультразвукові зволожувачі повітря Ardesto починається з 849 грн Найдорожче обладнання коштує 2 999 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії ультразвукові зволожувачі повітря Ardesto:
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник