Ціна за запитом
| Вага | 40 - 66 кг |
| Потужність | 3.8 - 22.1 кВт |
| Витрати води | 5 - 24 л/год |
| Вага | 40 - 66 кг |
| Потужність | 3.8 - 22.1 кВт |
| Витрати води | 5 - 30 л/год |
| Вага | 6,2 кг |
| Потужність | 3000 Вт |
| Витрати води | 4 л/год |
| Вага | 6,2 кг |
| Потужність | 3000 Вт |
| Витрати води | 4 л/год |
| Потужність | 1600 Вт |
| Витрати води | 2 л/год |
| Вага | 6,2 кг |
| Вага | 6,2 кг |
| Потужність | 1600 Вт |
| Витрати води | 2 л/год |
Ми пропонуємо парові зволожувачі повітря Condair виробництва Швейцарія.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник