Знижка від 10% на кондиціонери Daikin в Альтер Ейр!
Створіть комфорт у своєму будинку чи офісі з надійними кондиціонерами Daikin. Тільки зараз ви можете придбати їх зі знижкою від 10%!
Чому вибирають Daikin?
Не пропустіть можливість зробити вигідну покупку. Замовте кондиціонер вже сьогодні – ваш комфорт у надійних руках!
*Зверніть увагу: акційні пропозиції не сумуються між собою. Також на деякі з них не поширюється можливість придбання в “Оплату частинами”. Зверніться до менеджера для отримання детальної інформації.
**На деякі акційні товари не поширюється можливість безкоштовної доставки. Про можливість комбінації акційних пропозицій вам повідомить менеджер під час підтвердження замовлення.
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Вага зовнішнього блоку | 28 кг |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 55 дБ(А) |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 1,3/2,00/7,0 кВт |
| Теплопродуктивність | 1,30/2,50/9,00 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Теплопродуктивність | 3,40 - 5,8 кВт |
| Холодоагент | R-32 |
| Тип кондиціонера | Підлогові |
| Типорозмір | 9 - 18 BTU |
| Площа приміщення | 25 - 50 м² |
| Холодопродуктивність | 2,40 - 5,0 кВт |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Теплопродуктивність | 5.8 кВт |
| Площа приміщення | 50 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДК, керування через Wi-Fi, |
| Типорозмір | 18 BTU |
| Колір | Срібний |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 2,0 кВт |
| Площа приміщення | 20 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДУ, wifi-управління |
| Теплопродуктивність | 2,5 кВт |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Wi-Fi, Пульт ДУ |
| Теплопродуктивність | 5,8 кВт |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 5,0 кВт |
| Площа приміщення | 50 м² |
| Типорозмір | 18 BTU |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Холодопродуктивність | 2,0 кВт |
| Площа приміщення | 20 м² |
| Теплопродуктивність | 2,5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДУ, wifi-управління |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплопродуктивність | 2,8 кВт |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Тип управління | Пульт ДУ, wifi-управління |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 2,0 кВт |
| Площа приміщення | 20 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДУ, wifi-управління |
| Теплопродуктивність | 2,5 кВт |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Вага зовнішнього блоку | 31.5 кг |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 2 кВт |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Дистанційне |
| Теплопродуктивність | 2.5 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 3,4 кВт |
| Площа приміщення | 35 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплопродуктивність | 4 кВт |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Тип управління | Пульт ДУ, wifi-управління |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 3,4 кВт |
| Площа приміщення | 35 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДУ, wifi-управління |
| Теплопродуктивність | 4.0 кВт |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Колір | Срібний |
| Країна-виробник | Японія |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплопродуктивність | 4.0 кВт |
| Площа приміщення | 35 м² |
| Холодопродуктивність | 3,4 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК, керування через Wi-Fi |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Чехія |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Теплопродуктивність | 3.6 кВт |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Настінний |
| Холодопродуктивність | 2.5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Чехія |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Площа приміщення | до 20 м² |
| Холодопродуктивність | 2 кВт |
| Теплопродуктивність | 2.5 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Вага зовнішнього блоку | 31,5 кг |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 1,30/2,50/3,20 кВт |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Дистанційне |
| Теплопродуктивність | 1,30/2,80/4,70 кВт |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 4,2 кВт |
| Площа приміщення | 40 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДУ, wifi-управління |
| Теплопродуктивність | 5,4 кВт |
| Типорозмір | 16 BTU |
| Колір | Срібний |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Чехія |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Тип кондиціонера | Настінний |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Теплопродуктивність | 2,8 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Чехія |
| Площа приміщення | 35 м² |
| Теплопродуктивність | 3,5 кВт |
| Тип кондиціонера | Настінний |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Настінний |
| Холодопродуктивність | 3,3 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 4,2 кВт |
| Площа приміщення | 40 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 5,4 кВт |
| Типорозмір | 16 BTU |
| Країна-виробник | Чехія |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Колір | Сірий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Настінний |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Теплопродуктивність | 2.8 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК, wi-fi керування |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Чехія |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Теплопродуктивність | 2,8 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДК, wi-fi керування |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Чехія |
| Площа приміщення | 35 м² |
| Теплопродуктивність | 4 кВт |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 3,4 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДК, wi-fi керування |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 4,2 кВт |
| Площа приміщення | 40 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДУ, wifi-управління |
| Теплопродуктивність | 5,4 кВт |
| Типорозмір | 16 BTU |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 5.0 кВт |
| Площа приміщення | 50 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДУ, wifi-управління |
| Теплопродуктивність | 5.8 кВт |
| Типорозмір | 18 BTU |
| Колір | Срібний |
| Колір | Чорний |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Країна-виробник | Чехія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Тип управління | Дистанційне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Теплопродуктивність | 2,8 кВт |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Срібний |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Теплопродуктивність | 2,8 кВт |
| Тип управління | Пульт ДУ, wifi-управління |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 5 кВт |
| Площа приміщення | 50 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДУ, wifi-управління |
| Теплопродуктивність | 5,8 кВт |
| Типорозмір | 18 BTU |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 2.5 кВт |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДУ, wifi-управління |
| Теплопродуктивність | 2,8 кВт |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Країна-виробник | Чехія |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Колір | Сірий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Площа приміщення | 20 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Холодопродуктивність | 2 кВт |
| Теплопродуктивність | 2,5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК, wi-fi керування |
| Колір | Чорний матовий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Wi-Fi, Пульт ДУ |
| Теплопродуктивність | 2,8 кВт |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 3,3 кВт |
| Площа приміщення | 35 м² |
| Теплопродуктивність | 3,5 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 2 кВт |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 2,4 кВт |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Колір | Чорний матовий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 2,0 кВт |
| Площа приміщення | 20 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Wi-Fi, Пульт ДУ |
| Теплопродуктивність | 2,5 кВт |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Колір | Чорний матовий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 3,4 кВт |
| Площа приміщення | 35 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Wi-Fi, Пульт ДУ |
| Теплопродуктивність | 4,0 кВт |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Теплопродуктивність | 2,8 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Типорозмір | 9 BTU |
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник