Відключення гарячої води – не проблема! Адже в Альтер Ейр можна не лише вигідно купити бойлери, а й отримати безкоштовну доставку по всій Україні!
Умови акції з бойлерів:
Тепер купити водонагрівач ще простіше та вигідніше! Бойлери в Альтер Ейр відповідають вимогам якості, ефективні у роботі, зручні та довговічні у використанні.
У нас великий вибір моделей, а фахівці завжди готові підібрати оптимальний варіант під усі вимоги – дзвоніть 0-800-33-08-28 або ж замовляйте зворотний дзвінок на сайті.
| Розміри | 893х340x340 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 689х385х385 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 815х535х535 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 945х545х545 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 721х390х433 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 2 роки ел. частина, 8 років бак |
| Розміри | 900×570×300 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 455х433х455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 902х524x524 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 1067х524х524 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 742х520x556 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1200х584х609 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 881х524х524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1046х524x524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1255×524×524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1255х524x524 мм |
| Нагрів | Прямий, непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 902х524х524 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1067х524х524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 902х524x565 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 881х524х524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 736х524х612 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 610х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 860х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1022х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1300х490х310 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1090х490х310 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 490х765х310 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 490х600х310 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x435x455 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 1018x1005x584 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1067x545x545 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1017х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 961х433х455 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 380x270x270 мм |
| Розміри | 623х338х345 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник