Відключення гарячої води – не проблема! Адже в Альтер Ейр можна не лише вигідно купити бойлери, а й отримати безкоштовну доставку по всій Україні!
Умови акції з бойлерів:
Тепер купити водонагрівач ще простіше та вигідніше! Бойлери в Альтер Ейр відповідають вимогам якості, ефективні у роботі, зручні та довговічні у використанні.
У нас великий вибір моделей, а фахівці завжди готові підібрати оптимальний варіант під усі вимоги – дзвоніть 0-800-33-08-28 або ж замовляйте зворотний дзвінок на сайті.
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 860x470x250 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 705х385х385 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 365 х 767 х 404 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 860x470x250 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x360x360 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 1914х700x700 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців гарантії на електричні елементи + 36 місяців на бак |
| Розміри | 1031х 447 х 447 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 857х1644х700 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 523х1112х318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 883х490х532 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 712х490х532 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1203х490х532 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 617x523x318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 940х542х288 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 940х542х288 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 872х462х248 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 1225х542х288 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 872х462х248 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1537х584х584 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1579х670х750 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1328х584х584 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1047х584х584 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 902х524х524 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1237х520х545 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 885х520x550 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1300х584х584 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 561х524х524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1067х524x524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 736х524х524 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 809х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1255x586x600 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1415x460x474 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1000x435x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1115x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x455x435 мм |
| Нагрів | Прямий |
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник