| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Потужність | 1500 Вт |
| Площа приміщення | 15 м2 |
| Клас захисту | IP20 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Потужність | 1000 Вт |
| Площа приміщення | 10 м2 |
| Клас захисту | IP20 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Потужність | 2000 Вт |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Клас захисту | IP20 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | 60 місяців |
| Потужність | 2500 Вт |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Клас захисту | IP20 |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантія | 12 місяців |
| Потужність | 1000 Вт |
| Площа приміщення | 10 м2 |
| Клас захисту | IP24 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Потужність | 1500 Вт |
| Площа приміщення | 15 м2 |
| Клас захисту | IP 24 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Потужність | 2200 Вт |
| Площа приміщення | 22 м2 |
| Клас захисту | IP 24 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна-виробник | Франція |
| Гарантія | 12 місяців |
| Потужність | 2000 Вт |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Клас захисту | IP24 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна-виробник | Франція |
| Гарантія | 12 місяців |
| Потужність | 1500 Вт |
| Площа приміщення | 15 м2 |
| Клас захисту | IP 24 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна-виробник | Франція |
| Гарантія | 12 місяців |
| Потужність | 1000 Вт |
| Площа приміщення | 10 м2 |
| Клас захисту | IP 24 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна-виробник | Франція |
| Гарантія | 12 місяців |
| Потужність | 500 Вт |
| Площа приміщення | 5 м2 |
| Клас захисту | IP 24 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Клас захисту | IP 24 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Площа приміщення | 15 м2 |
| Клас захисту | IP 24 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 |
| Потужність | 1000 Вт |
| Площа приміщення | 10 м2 |
| Клас захисту | IP 24 |
| Тип управління | Електронне |
У магазині кліматичної техніки Альтер Ейр ви можете купити Настінні електричні конвектори Roda з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі налічується 14 моделей зарубіжних і вітчизняних виробників (станом на 30.03.2026). Ви можете використовувати зручну систему фільтрації і сортування, щоб підібрати потрібний товар. Також рекомендуємо звернути увагу на корисну інформацію на сторінках товарів в розділі Настінні електричні конвектори Roda: відгуки, фото, характеристики, опис. Пропонуємо ознайомитися з основними даними про товари розділу в наведеній нижче таблиці.
| Дата оновлення каталогу | 30.03.2026 |
| Ціна на найдешевші Настінні електричні конвектори Roda | 1 699 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 406 грн |
| Ціна на найдорожчі Настінні електричні конвектори Roda | 2 099 грн |
| Кількість товарів в категорії | 14 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії настінні електричні конвектори Roda починається з 1 699 грн Найдорожче обладнання коштує 2 099 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії настінні електричні конвектори Roda:
Ми пропонуємо настінні електричні конвектори Roda виробництва Китай, Україна, Франція.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник