| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 860х470х250 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 920x490x297 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 590х470х496 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців гарантії на електричні елементи + 36 місяців на бак |
| Розміри | 1145 х 542 х 306 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 726x385x405 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1357х560х570 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 440х608х468 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1327х440х468 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 600х500х470 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 813x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 780x385x385 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців гарантії на електричні елементи + 36 місяців на бак |
| Розміри | 1225х 542 х 288 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1205х386х412 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 971x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 608х440х468 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 570x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 581x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 214х246х75 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців гарантії на електричні елементи + 36 місяців на бак |
| Розміри | 1145 х 542 х 306 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1155x513x530 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 365 х 767 х 404 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 581x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 1924x700x700 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 860x470x250 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 705х385х385 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 365 х 767 х 404 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x360x360 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 1914х700x700 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців гарантії на електричні елементи + 36 місяців на бак |
| Розміри | 1031х 447 х 447 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 857х1644х700 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 523х1112х318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 582х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 883х490х532 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 712х490х532 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 802х433х455 мм |
| Нагрів | Прямий |
Ціна на товари з категорії водонагрівачі у ванну починається з 3 999 грн Найдорожче обладнання коштує 92 820 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії водонагрівачі у ванну:
Ми пропонуємо водонагрівачі у ванну таких брендів: Drazice, Atlantic, Eldom та інші.
Ми пропонуємо водонагрівачі у ванну виробництва Чехія, Україна, Болгарія та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник