| Розміри | 689х385х385 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 815х535х535 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 945х545х545 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 721х390х433 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 872х462х248 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 902х524x524 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 1067х524х524 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 742х520x556 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1200х584х609 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 881х524х524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1046х524x524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1255×524×524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1255х524x524 мм |
| Нагрів | Прямий, непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 902х524х524 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1067х524х524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 902х524x565 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 881х524х524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 736х524х612 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 490х600х310 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x435x455 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 1018x1005x584 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1067x545x545 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1210х493x290 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 990х493x290 мм |
| Нагрів | прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 860х433x255 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 546х433x255 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 860х433x255 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 1210x493x290 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 506х776х275 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 490х768х280 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 454x596x461 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 454x561x461 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 435х635х250 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 835x462x484 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 60 місяців |
| Розміри | 1420 x 462 x 484 мм |
| Нагрів | Прямий |
Ціна на товари з категорії бойлер вертикального встановлення починається з 3 999 грн Найдорожче обладнання коштує 92 820 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії бойлер вертикального встановлення:
Ми пропонуємо бойлер вертикального встановлення таких брендів: Atlantic, Drazice, Eldom та інші.
Ми пропонуємо бойлер вертикального встановлення виробництва Китай, Чехія, Болгарія та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник