| Розміри | 584x1290x584 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1228х380х400 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1768х575х645 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 961х433х455 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1270х575х590 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 619х342х347 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 850х380х400 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 330х290х275 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 730 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 902x545x545 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1552х523х318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 318×523×617 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1552×523×318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1327×523×318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1112х523x318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 951х380х392 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 450х553х480 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 553х450х470 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 624х445х457 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1187 x 584 x 584 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 1045х475х475 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 523х1112х318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 860 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 893х475х492 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 540 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 810х1920х650 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 524x1255x524 мм |
| Нагрів | Прямий, непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 730 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 524x1067x524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 617x523x318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 757x524x524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 934х450x450 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 613х340x340 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 893х340x340 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 815х535х535 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
Ціна на товари з категорії бойлери з сухим Теном починається з 5 177 грн Найдорожче обладнання коштує 92 820 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії бойлери з сухим Теном:
Ми пропонуємо бойлери з сухим Теном таких брендів: Drazice, Atlantic, Vogel Flug та інші.
Ми пропонуємо бойлери з сухим Теном виробництва Чехія, Болгарія, Китай та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник