| Розміри | 608х440х468 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 581x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 532х433х455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 365 х 767 х 404 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 860x470x250 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x360x360 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 857х1644х700 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 523х1112х318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 883х490х532 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 712х490х532 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1203х490х532 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 940х542х288 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 1225х542х288 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1537х584х584 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1579х670х750 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1047х584х584 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 902х524х524 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1237х520х545 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 885х520x550 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1300х584х584 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 561х524х524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1067х524x524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 736х524х524 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 860х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1022х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1300х490х310 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1090х490х310 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 490х765х310 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1255x586x600 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1415x460x474 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1000x435x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1115x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x455x435 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 750x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 550x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
Ціна на товари з категорії бойлери з сухим Теном починається з 5 177 грн Найдорожче обладнання коштує 92 820 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії бойлери з сухим Теном:
Ми пропонуємо бойлери з сухим Теном таких брендів: Drazice, Atlantic, Vogel Flug та інші.
Ми пропонуємо бойлери з сухим Теном виробництва Чехія, Болгарія, Китай та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник