| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1200х584х609 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 881х524х524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1046х524x524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1255×524×524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1255х524x524 мм |
| Нагрів | Прямий, непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 902х524х524 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1067х524х524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 902х524x565 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 881х524х524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 736х524х612 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 610х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x435x455 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 1018x1005x584 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1067x545x545 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 852х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 454x596x461 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 454x561x461 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 835x462x484 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 60 місяців |
| Розміри | 1420 x 462 x 484 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 60 місяців |
| Розміри | 1005х462х484 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 60 місяців |
| Розміри | 760x387x410 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 835x462x484 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 60 місяців |
| Розміри | 760х410х387 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 2 роки на ТЕН/10 років на бак |
| Розміри | 640х435х440 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 766х450х468 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 450х538х480 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 353х368х556 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 690x420x445 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 334х615х354 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 440х455х594 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 835x462x484 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1083х560х567 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 353х803х380 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 396х367х281 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 473х446х407 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Ціна на товари з категорії бойлери циліндричної форми починається з 3 999 грн Найдорожче обладнання коштує 92 820 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії бойлери циліндричної форми:
Ми пропонуємо бойлери циліндричної форми таких брендів: Atlantic, Drazice, Vogel Flug та інші.
Ми пропонуємо бойлери циліндричної форми виробництва Чехія, Україна, Китай та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник