| Розміри | 809х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 860х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1022х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1255x586x600 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1415x460x474 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1000x435x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 550x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 584x1290x584 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 404х338х346 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 404х350х357 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1768х575х645 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1017х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 961х433х455 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1270х575х590 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 811х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 582х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 619х342х347 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 850х380х400 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 948х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 791х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 968х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 809х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 573х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 730 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 913х450х480 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 609х483х475 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440х540х460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 902x545x545 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440х730х460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 810х475х483 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 350х500х265 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 897х410х405 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440х860х460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 435х440х410 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 435х440х410 мм |
| Нагрів | Прямий |
Ціна на товари з категорії бойлери циліндричної форми починається з 3 999 грн Найдорожче обладнання коштує 92 820 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії бойлери циліндричної форми:
Ми пропонуємо бойлери циліндричної форми таких брендів: Atlantic, Drazice, Vogel Flug та інші.
Ми пропонуємо бойлери циліндричної форми виробництва Чехія, Україна, Китай та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник