| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 328х227х234 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 780x385x385 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1205х386х412 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 971x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 324 х324 х319 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 608х440х468 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 570x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 581x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 214х246х75 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 532х433х455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1155x513x530 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 365 х 767 х 404 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 581x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 1924x700x700 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 705х385х385 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 365 х 767 х 404 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 1914х700x700 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців гарантії на електричні елементи + 36 місяців на бак |
| Розміри | 1031х 447 х 447 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 857х1644х700 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 582х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 883х490х532 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 712х490х532 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 802х433х455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 455х433х455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1537х584х584 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1579х670х750 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1328х584х584 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1047х584х584 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 902х524х524 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1237х520х545 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 885х520x550 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1300х584х584 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 561х524х524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1067х524x524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 736х524х524 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
Ціна на товари з категорії бойлери циліндричної форми починається з 3 999 грн Найдорожче обладнання коштує 92 820 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії бойлери циліндричної форми:
Ми пропонуємо бойлери циліндричної форми таких брендів: Atlantic, Drazice, Vogel Flug та інші.
Ми пропонуємо бойлери циліндричної форми виробництва Чехія, Україна, Китай та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник