| Розміри | 809х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 573х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 730 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 913х450х480 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440х540х460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 918х338х345 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440х730х460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440х860х460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 435х440х410 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 435х440х410 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 624х445х457 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 370 х 400 х 310 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 860 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 850 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 370 х 400 х 310 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 720 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 730 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 582х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 802х433х455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 815х535х535 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 945х545х545 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 721х390х433 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 455х433х455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 610х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1022х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1017х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 961х433х455 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 623х338х345 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 811х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 582х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 852х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 766х450х468 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 450х538х480 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1083х560х567 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 396х367х281 мм |
| Нагрів | Прямий |
Ціна на товари з категорії недорогі бойлери починається з 3 999 грн Найдорожче обладнання коштує 16 430 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії недорогі бойлери:
Ми пропонуємо недорогі бойлери таких брендів: Atlantic, ISTO, Midea та інші.
Ми пропонуємо недорогі бойлери виробництва Україна, Китай, Македонія та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник